5) A pound of apples costs $1.30 Sawyer Sawyer buys2 pounds apples? Show your much does Sawyer spend on apples? Show you

Question

5) A pound of apples costs $1.30 Sawyer
Sawyer buys2 pounds
apples? Show your
much does Sawyer spend on apples? Show you
OW
EXAMPLE
ad of paperi
Lokatowy
Solution​

in progress 0
Margaret 4 weeks 2021-11-08T23:20:11+00:00 1 Answer 0 views 0

Answers ( )

    0
    2021-11-08T23:21:47+00:00

    Answer:

    2.6

    Step-by-step explanation:

Leave an answer

45:7+7-4:2-5:5*4+35:2 =? ( )