A 5-pack of toy cars costs $4.95. What is the unit price?

Question

A 5-pack of toy cars costs $4.95. What is the unit price?

in progress 0
Katherine 2 months 2021-09-26T22:47:36+00:00 1 Answer 0 views 0

Answers ( )

    0
    2021-09-26T22:49:11+00:00

    Answer:

    0.99

    4.95/5=0.99

    Step-by-step explanation:

Leave an answer

45:7+7-4:2-5:5*4+35:2 =? ( )