Jillian buys 3.6 meters of fabric. The fabric costs $5.75 for each meter. How much does Jillian spend for the fabric?I need help asap no ne

Question

Jillian buys 3.6 meters of fabric. The fabric costs $5.75 for each meter. How much does Jillian spend for the fabric?I need help asap no need to give me example just answer

[help]

in progress 0
Amaya 1 month 2021-10-21T08:39:03+00:00 1 Answer 0 views 0

Answers ( )

    0
    2021-10-21T08:40:09+00:00

    20.7
    answer ^^^^^^^^^^

Leave an answer

45:7+7-4:2-5:5*4+35:2 =? ( )