The cost of 4 ice cream cones from the snack bar was $10.40. If each ice cream cone costs the same amount, which model correctly illus

Question

The cost of 4 ice cream cones from the snack bar was $10.40. If each ice cream cone costs the same amount, which model
correctly illustrates the relationship? Check all that apply.

in progress 0
Elliana 4 weeks 2021-09-19T20:47:46+00:00 1 Answer 0

Answers ( )

    0
    2021-09-19T20:48:59+00:00

    Answer:

    There is no model

    Step-by-step explanation:

    but the answere is 2.6

Leave an answer

45:7+7-4:2-5:5*4+35:2 =? ( )