you buy butter for $3.85 a pound one portion of onion compote requires 1.7oz of butter how much does the for butter for one portion cost? ro

Question

you buy butter for $3.85 a pound one portion of onion compote requires 1.7oz of butter how much does the for butter for one portion cost? round to the nearest cent

in progress 0
Madelyn 2 weeks 2022-01-10T09:46:12+00:00 1 Answer 0 views 0

Answers ( )

    0
    2022-01-10T09:47:36+00:00

    Answer:

    $0.41

    Step-by-step explanation:

Leave an answer

45:7+7-4:2-5:5*4+35:2 =? ( )